ضرورت توسعه زیرساخت های گردشگرپذیری تبریز همزمان با رویداد ۲۰۱۸

دریافت خبر : شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۲۵

ضرورت توسعه زیرساخت های گردشگرپذیری تبریز همزمان با رویداد ۲۰۱۸
استاندارآذربایجان شرقی با اشاره به فعالیت های صورت گرفته همزمان با رویداد تبریز ۲۰۱۸ گفت: باید همه مسئولان و متولیات امر تلاش کنند تا تبریز به شهر گردشگر پذیر تبدیل شود.

به گزارش هم نوا، مجید خدابخش در مراسم رونمایی از فرش های نفیس جام جهانی فوتبال روسیه با اشاره به اینکه رویداد تبریز ۲۰۱۸، نقطه آغازین برای توسعه گردشگری استان خواهد بود خاطر نشان کرد: افکار عمومی در استان آماده استقبال از مهمانانی است که در این فرصت تاریخی به تبریز سفر خواهند کرد .
وی در ادامه سخنان خود با اعلام اینکه بافت فرش جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه توسط هنرمندان تبریزی می تواند در شناسایی این شهر به گردشگران خارجی و داخلی بیش از پیش موثر باشد افزود: جای بسیار خوشحالی است که هنرمندان فرش تبریز در طول ۲۰ سال گذشته و در چندین دوره برگزاری جام جهانی برای شناساندن این شهر به جهانیان تلاش کرده اند.
استاندارآذربایجان شرقی افزود: باید در دوران برگزاری جام جهانی ۲۰۱۸ با همکاری سفارت ایران در روسیه بتوانیم ارزش کار هنرمندان تبریزی را در بافت این هنر ارزشمند به جهانیان بشناسانیم.
وی همچنین با قدردانی از تلاش های شهردار تبریز در برگزاری مراسم رونمایی از فرش های نفیس جام جهانی فوتبال روسیه خاطرنشان کرد: خوشبختانه شهرداری تبریز همواره نشان داده که در کارهای فرهنگی و ورزشی به عنوان یک سازمان پیش رو فعال است.
دکتر خدابخش در بخش دیگری از سخنان خود با قدردانی از اقدامات پایه ای شهردار تبریز در احداث زمین های چمن مصنوعی در بافت حاشیه شهر گفت: باید استعدادیابی در تیم های ورزشی از این زمین ها صورت بگیرد و با احیای میدان های قدیمی این شهر جوانان مناطق حاشیه ای بتوانند از امکانات ورزشی استفاده کنند.
استاندارآذربایجان شرقی با اعلام اینکه شهردار تبریز و شورای اسلامی شهر تاکنون برای تبریز۲۰۱۸ برنامه های خوبی انجام داده اند تاکیدکرد: با توجه به …

اخبار پیشنهادی:

ضرورت توسعه زیرساخت های گردشگرپذیری تبریز همزمان با رویداد ۲۰۱۸

Let’s block ads! (Why?)