اولین جشنواره مطبوعات و خبرگزاری ها در بوشهر برگزار می شود

دریافت خبر : چهار‌شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۲۵

اولین جشنواره مطبوعات و خبرگزاری ها در بوشهر برگزار می شود

به گزارش خبرنگار مهر ، مازیار هوشمند بعد از ظهر چهارشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: استان بوشهر دارای پیشنیه درخشانی در زمینه مطبوعات و عرصه فرهنگی است و در سال های گذشته موفقیت های بزرگی توسط فعالان رسانه استان بوشهر به دست آمده است.
وی بیان کرد: اولین جشنواره مطبوعات، خبرگزاری ها، پایگاه های خبری و رسانه های الکترونیک در پنج بخش حرفه ای، موضوعی، ویژه، جنبی، و پیشنهادی با بیش از ۱۵ رشته و موضوع برگزار می شود.
مدیر خانه مطبوعات و رسانه های استان بوشهر گفت: ایجاد زمینه پویایی و نشاط رسانه ای توام با فضای رقابتی سالم و مطلوب در میان فعالان رسانه ای استان بوشهر از دیگر اهداف این جشنواره است.
هوشمند افزود: تلاش برای ارتقای ظرفیت های رسانه های مکتوب و برخط با هدف خدمت به فرهنگ و هنر بومی – محلی در مناطق مرزنشین استان در راستای تقویت فرهنگ اسلامی و ایرانی، تقویت تعامل بین رسانه های استان با دستگاه های اجرایی و مراکز صنعتی و اقتصادی ملی مستقر در استان و ساماندهی فعالیت های رسانه ای در راستای قانونمندی در کار و حرفه رسانه ای، از دیگر برنامه های خانه مطبوعات استان بوشهر در برگزاری این جشنواره است.
رئیس هیئت مدیره خانه مطبوعات استان بوشهر اضافه کرد: بخش ویژه جشنواره به دو موضوع «بوشهر، پایتخت کتاب ایران» و «عسلویه، پایتخت انرژی ایران» اختصاص یافته است.
وی بیان کرد: به منظور قدردانی از روابط عمومی ها و مدیران متعامل با رسانه های استان، بخش جنبی این رویداد بزرگ فرهنگی به دو موضوع «مدیران رسانه محور» و «روابط عمومی های رسانه محور» پرداخته است.
هوشمند خاطرنشان کرد: صاحبان رسانه، مدیران مسئول، روزنامه نگاران، خبرنگاران، عکاسان خبری، …

اخبار پیشنهادی:

اولین جشنواره مطبوعات و خبرگزاری ها در بوشهر برگزار می شود

Let’s block ads! (Why?)