کشورهای عربی جبهه مقاومت مشترک تأسیس کنند

دریافت خبر : سه‌شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۲۶

به گزارش خبرگزاری اهل بیت (ع) ـ ابنا ـ شیخ ماهر عبدالرزاق رئیس جنبش اصلاح و وحدت لبنان جنایت وحشیانه رژیم صهیونیستی علیه تظاهرکنندگان فلسطینی که به شهادت ۵۹ تن و زخمی شدن ۲۷۰۰ شهروند انجامید را به شدت محکوم کرد.
وی گفت: تجاوز وحشیانه علیه تظاهرکنندگان در غزه که ده ها شهید و هزاران زخمی را در تظاهرات بزرگ بازگشت به همراه داشت و همچنین سکوت مطلق عربی در قبال مساله فلسطین و فاجعه ها علیه زنان و مردان و کودکان و کهنسالان فلسطینی را به شدت محکوم می کنیم.
این روحانی اهل تسنن افزود: عادی سازی روابط با دشمن صهیونیستی توسط برخی دولت های عربی باید به سرعت متوقف شده و جبهه مقاومت عربی مشترک تاسیس شود.
وی از همه گروه های فلسطینی خواست سلاح را به سوی دشمن صهیونیستی متحد کرده تا این رژیم را با شکست مواجه ساخته و نشان دهند که خون شهدا هیچگاه هدر نرفته و زمینه ساز آزادی قدس و همه سرزمین فسطین خواهد بود.
شیخ ماهر عبدالرزاق اظهار داشت: همه ملت های عربی و اسلامی در جهان باید با مال و سلاح و تجهیزات و رسانه به حایت کامل از انتفاضه ملت فلسطین بپردازند و از همه توان موجود برای یاری مساله فلسطین بهره گیرند.
جنبش امل لبنان نیز به مناسبت هفتادمین سالروز نکبت فلسطین پیامی صادر کرد و نوشت: به ملت فلسطین به دلیل تقدیم ده ها شهید در نبرد با ارتش اشغالگر صهیونیستی تبریک عرض می کنیم.
این جنبش با آرزوی شفای عاجل برای مجروحان و پیروزی ملت فلسطین افزود: جنبش امل کاملا در طرف فلسطین قرار دارد و بازگشت و برپایی دولت مستقل فلسطین به پایتختی قدس را حق مسلم این ملت می داند.
در ادامه این پیام آمده است: ملت فلسطین هیچگاه در دامی که برای سرکوب امیدهای ملی و …

اخبار پیشنهادی:

Let’s block ads! (Why?)