اولین گردهمایی سراسری مدیران و روسای شعب شرکت بیمه "ما" در سال ۹۷

دریافت خبر : دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۲۸

اولین گردهمایی سراسری مدیران و روسای شعب شرکت بیمه "ما" در سال 97

ایران اکونومیست –
 به گزارش ایران اکونومیست به نقل از روابط عمومی بیمه ما، این گردهمایی سراسری مدیران و روسای شعب بیمه “ما” در روزهای ۱۹ و ۲۰ اردیبهشت ماه برگزار شد .
بر اساس این گزارش ، در این گردهمایی دو روزه که با هدف تبادل نظر مدیران در خصوص استفاده بیشتر از ظرفیت ها و پتانسیل های شعب برگزار شده بود ، در باره عملکرد و افتخارات شرکت در یکسال گذشته و همچنین اهداف پیش رو به منظورکسب پرتفوی پیش بینی شده در برنامه های شرکت به ارائه نکات مهمی پرداخته شد .
در ابتدای مراسم، دکتر حمید تاجیک رییس هیات مدیره ضمن تقدیر از عملکرد شعب و ستاد در سال گذشته گفت: نخبه پروری، شایسته پروری و مدیریت دانش در این مجموعه از عوامل کلیدی موفقیت بیمه “ما” می باشد. دکتر تاجیک ضمن تشکر از تمام پرسنل و شبکه فروش ، خواستار ارائه گزارش شفاف از عملکرد شرکت در مجمع سال جاری و محقق کردن EPS شد.
وی همچنین اضافه کرد: از نگاه سهامدار، صنعت بیمه کاملا تخصصی و پیچیده است و به عنوان یکی از عوامل موثر در تکمیل زنجیره ارزش خدمات رسانی به مشتریان است. جذابیت های بسته های بیمه ای در کنار بسته های اعتباری بانک ملت باعث افزایش وفاداری مشتریان خواهد شد.بنابراین نیاز است با افزایش کیفیت محصولات بیمه ای، طراحی محصولات نوآور و افزایش سهم بازار این تعامل را هرچه بیشتر محقق سازیم.
دکتر تاجیک آموزش مستمر، بودجه بندی مناسب، تدوین استراتژی ارزش گذاری برای شبکه فروش و توسعه شبکه فروش کارآمد را از نکات کلیدی برای پیشرفت بیمه و رقابت در این عرصه دانست .
در ادامه مراسم، حجت بهاری فر مدیر عامل شرکت بیمه “ما”، برگزاری اینگونه همایش ها و علی الخصوص تشکیل کارگروه ها جهت …

اخبار پیشنهادی:

اولین گردهمایی سراسری مدیران و روسای شعب شرکت بیمه "ما" در سال 97

Let’s block ads! (Why?)