نتایج کامل مسابقات روز دوم مشخص شد/ شکست حاجی پور، نوری، گلیج و محبی

دریافت خبر : پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۲۷

بانک ورزش –  روز دوم مرحله نهایی انتخابی تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی از صبح امروز با حضور مدعیان و چهره های سرشناس در سالن شهدای هفتم تیرتهران آغاز شده و در حال برگزاری است.
به گزارش بانک ورزش ،   مرحله نهایی رقابت های انتخابی تیم های ملی کشتی فرنگی و آزاد برای شرکت در بازی های آسیایی جاکارتا و رقابت های جهانی مجارستان از دیروز (۱۹ اردیبهشت ماه) در سالن شهدای هفتم تیر تهران آغاز شده و به مدت ۳ روز تا جمعه ۲۱ اردیبهشت ادامه خواهد داشت.
در روز دوم این مسابقات شاهد اتفاقات جالب و نتایج نسبتا دور از انتظاری بودیم که از نکات و نتایج جالب توجه دور دوم مسابقات روز دوم می توان به شکست محسن حاجی پور، دارنده مدال برنز آسیا با نتیجه ۷ بر ۵ مقابل محمد نوربخش، ملی پوش ایران در مسابقات جهانی ۲۰۱۳ و نفر سوم جوانان جهان در دیداری جذاب و دیدنی در وزن ۶۳ کیلوگرم کشتی فرنگی اشاره کرد.
در دیگر دیدار حساس وزن ۷۲ کیلوگرم کشتی فرنگی اصغر عالی محمودی با نتیجه ۷ بر صفر از سد برومند اصلان، قهرمان مرحله اول انتخابی گذشت.
امین کاویانی نژاد قهرمان جوانان جهان نیز در این مسابقات در یک وزن بالاتر و در ۷۲ کیلوگرم کشتی فرنگی به میدان آمده است با نتیجه ۲ بر ۲ مغلوب فرشاد بلفکه، نفر سوم امیدهای جهان شد.
حسین نوری دارنده مدال برنز جهان نیز در دیداری سنگین و نفس گیر وزن ۸۷ کیلوگرم کشتی فرنگی با نتیجه ۵ بر ۴ مغلوب مهدی فلاح شد.
در یکی دیگر از مسابقات مهم این روز در وزن ۱۲۵ کیلوگرم کشتی آزاد پرویز هادی و یدالله محبی به مصاف هم رفتند که این دیدار جنجالی هم در حالی که با نتیجه ۲ بر ۲ به سود محبی به پایان رسیده بود اما با اعتراض هادی داوران یک امتیاز به او …

اخبار پیشنهادی:

Let’s block ads! (Why?)