بارش باران در جاده های ۱۱ استان کشور

آفتاب نیوز :
سرهنگ نادر رحمانی در گفت وگو با ایسنا درباره وضعیت جوی جاده های کشور تا عصر روز جمعه اظهارکرد: گزارش های واصله از مراکز کنترل ترافیک سراسر کشور حاکی از آن است که در حال حاضر در اکثر محورهای هفت استان آذربایجان غربی، قزوین، اصفهان، زنجان، ایلام، کرمانشاه و همدان بارش باران گزارش شده است. همچنین محور محورتبریز-آذرشهر در استان آذربایجان شرقی، محور تربت جام –فریمان در استان خراسان رضوی، محور ایذه-دهدز در استان خوزستان و محور اراک-ساوه در استان مرکزی نیز بارانی هستند.
وی همچنین از وقوع مه گرفتی در محورکیاسر-سمنان در استان مازندران خبر داد و گفت: در اکثر محورهای استان هرمزگان نیز گردوخاک همراه با کاهش دید گزارش شده که لازم است رانندگان با دقت بیشتر و سرعت مطمئنه در این محورها تردد کنند.
رییس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا در مورد وضعیت ترافیکی جاده های کشور نیز گفت: ترافیک در باندشمالی آزادراه تهران-کرج از پل کلاک تا پل فردیس پرحجم اما روان است و در باند شمالی آزادراه کرج-قزوین از پل فردیس تا مهرویلا نیز وضعیتی مشابه گزارش شده است.
رحمانی با بیان اینکه مسیر جنوب به شمال محور کرج-چالوس از میدان امیر کبیر تا آدران دارای بار ترافیکی نیمه سنگین است، ادامه داد: در مسیر جنوب به شمال محورهای هراز و فیروزکوه حجم ترافیک پرحجم و روان است.
به گفته وی در دیگر محورهای مواصلاتی کشور جوی آرام و ترافیکی روان گزارش شده است.

اخبار پیشنهادی:

Let’s block ads! (Why?)