مدیران شستا نباید به کسی وابسته باشند/ اموال شرکت را نسیه فروخته اند/ شخصی صد نفر از همشهریانش را به شستا آورده بود/

دریافت خبر : شنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۰

رییس هیات مدیره شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی(شستا) گفت:
به گزارش خبرنگار ایلنا، اکبر ترکان در نشست اعضای هیات مدیره شستا و شرکت های زیر مجموعه و مدیران عالی آن گفت: پیشرفت های زیای در صرفه جویی و فروش اموال شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی حاصل شده است.
وی ادامه داد: از زمانی که ریاست هیات مدیره شستا انتخاب شده اند کوشش کردند که آسیب شناسی جامعی حول اشکالات موجود در آن انجام دهند. این که مواردی به نظرم رسید این است که برخلاف آن چیزی که درون شستا حاکم است عده ای فکر می کنند اموال آن بی صاحب است. بعضی سیاسیون هم می گویند باید به آن تعرض کنیم. آنها بستگان خود را به شستا تحمیل کردند. شخصی صد نفر از همشهریانش را به یکی از شرکت های زیر مجموعه شستا آورده بود.
رییس هیات مدیره شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی افزود: بعضی به اموال و دارایی های ما طمع می کنند و می خواهند به آن ناخونکی بزنند. برخی مدیرانی که با رابطه آمدند اموال شرکت را نسیه فروخته اند تا ۴ ماه و ۶ ماه پولش را بگیرند اما کسانی که نسیه بردند پول آن را هم ندادند و حال نمی دانیم اصلا آن پول ها کجا رفته است. آقای ربیعی لطف کردند و اسم آنها را پشت تریبون در مجلس نگفتند.
وی با بیان اینکه مدیران شستا نباید به کسی وابسته باشند، گفت: وابستگی مدیران به معنای آن است که اجازه داده ایم به حقوق کارگران تعرض شود. البته آقای لطفی مدیرانی را در شستا انتخاب کردند که از بدنه آن بالا آمده بودند. این مدیران مدیرانی دلسوز هستند و نه افراد گذری. آقای لطفی گفته اند صد نفر از مدیران را جابجا کرده اند.
ترکان با بیان اینکه یکی دیگر از مشکلاتی که آن را پیدا کرده ام ورود شستا به سرمایه گذاری …

اخبار پیشنهادی:

Let’s block ads! (Why?)