زمان گاز گرفتن رسیده است

به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ـ ابنا ـ «آویگدور لیبرمن»، وزیر جنگ رژیم صهیونیستی در اولین واکنش به شدت گرفتن تنش های این رژیم با سوریه گفته که اکنون زمان «پارس کردن» نیست، بلکه وقت گاز گرفتن است.
وی گفت: «الآن وقت گاز گرفتن است نه پارس کردن و ما محکم گاز خواهیم گرفت».
«عبدالباری عطوان»، سردبیر روزنامه رأی الیوم روز سه شنبه در مقاله ای لحن تهدیدآمیز رژیم صهیونیستیعلیه ایران و محور مقاومت را «تهدید پوشالی» خوانده است.
وی نوشته این تهدیدات «بیشتر از اینکه بیانگر قدرت و توان اسرائیل باشد حاکی از نگرانی و وحشتی است که تا حالت هیستریک پیش رفته است».
ارتش رژیم صهیونیستی روز شنبه مدعی شد یک پهپاد ایرانی را که وارد آسمان فلسطین اشغالی شده بود رهگیری و ساقط کرده است.
ایران این ادعا را رد کرده و دولت سوریه گفته پهپاد مورد اشاره صهیونیست ها یک پهپاد شناسایی متعلق به این ارتش عربی و در جال جمع آوری اطلاعات از گروه های تروریستی بوده است.
در پی این حادثه، جنگنده های رژیم صهیونیستی به مناطقی در سوریه حمله کردند که به سرنگونی یک جنگنده اف ۱۶ این رژیم در نزدیکی «الجلیل» در جولان، بر اثر آتش پدافند هوایی سوریه منجر شد.
شواهد متعددی که روزنامه های غربی از زمان آغاز جنگ سوریه در سال ۲۰۱۱ منتشر کرده اند نشان می دهد رژیم اسرائیل و متحدان منطقه ای و غربی آن از گروه های تکفیری تروریستی که علیه دولت سوریه می جنگند، حمایت می کنند.
ارتش سوریه تاکنون بارها محموله های تسلیحاتی و مهمات ساخت اسرائیل را از گروه های تروریستی در سوریه کشف کرده است.
……………..
پایان پیام/ ۳۲۶

اخبار پیشنهادی:

Let’s block ads! (Why?)