نسل امروز از نعمت انقلاب اسلامی خبر ندارد | قانون اساسی می گوید مردم باید حامی اسلام باشند

نماینده ولی فقیه در گیلان به وجود اختناق در زمان طاغوت اشاره کرد و گفت: امام خمینی(ره) نعمت انقلاب اسلامی را به ملت ایران هدیه کرده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا آیت الله زین العابدین قربانی امروز با اشاره به ورود امام خمینی(ره) در دوازدهم بهمن ماه سال ۵۷ به میهن و آغاز دهه فجر انقلاب اسلامی اظهار کرد: نسل امروز شرایط زمان طاغوت را درک نکردند و از نعمت انقلاب اسلامی خبر ندارند.
وی به وجود اختناق در دوران طاغوت اشاره کرد و افزود: در زمان طاغوت آیت الله بروجردی فتوای تحریم خرید نوشابه با نشان «پپسی» را به دلیل اینکه خرید هر بطری از آن یک ریال به بیت العدل بهائی ها برای ترویج این دین واریز می شد، را صادر کرد و بنده در آن دوران واعظ جوانی بودم و این مسأله را در یکی از سخنرانی های خود عنوان کردم.
امام جمعه رشت با بیان اینکه ساواک بنده را به جرم بیان سخنان سیاسی دستگیر کرد، متذکر شد: به افراد ساواک گفتم بنده فتوای مرجع تقلید را برای مردم بیان کردم اما در آن زمان حتی آزادی بیان فتوای مرجع تقلید را نداشتیم.
آیت الله قربانی به ایجاد ناهنجاری در جامعه توسط برخی از افراد در شرایط کنونی اشاره کرد و گفت: اکنون علیه شخصیت های ما شعار می دهند، به آنها اهانت می کنند، پرچم جمهوری اسلامی را پایین می کشند، مسجد و حسینیه آتش می زنند و می گویند آزادی نداریم.
وی با اشاره به اینکه آیا آزادی به معنای توهین به مقدسات اکثریت مردم است، بیان کرد: آیا می شود به بهانه آزادی معتقدات مردم را نادیده بگیریم.
نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری، پیشرفت های علمی کشور را کم نظیر و نسبت به گذشته بی نظیر توصیف کرد و متذکر شد: اکنون استقلال، آزادی و دانشگاهداریم اما برخی از افراد پیشرفت های کشور را نادیده می گیرند.
آیت الله قربانی با تأکید براینکه معیار ما قانون اساسی است، …

اخبار پیشنهادی:

Let’s block ads! (Why?)